13 Ιαν 2013

Αήττητος και στη 10η αγωνιστική ο Απόλλων Καλαμαριάς!

Ο Απόλλων 1926 αφού ξεπέρασε το αρχικό σοκ που δέχτηκε από την ...
Αναγέννηση Καρδίτσας με το 1-0 με σουτ του Μπουντούρη από φάουλ στο πρώτο λεπτό των
καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου, ξαναμπαίνοντας στο γήπεδο πέρασε στην αντεπίθεση και με κεραυνό του Πασιαλή στο 47' διαμόρφωσε το τελικό σκορ στο 1-1, διατηρώντας το αήττητο στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα του Βορείου Ομίλου.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Σιαράβας, Γκουγκούδης, Πάτρας, Οικονόμου, Ρόβας, Γκόλιας, Υφαντής (62' Κρανιώτης), Γεωργακόπουλος (74' Χατζηρίζος), Μπουντούρης, Αθανασιάδης, Τζάννης (90'+ Μυριώτης).

ΑΠΟΛΛΩΝ 1926: Καρατζιοβαλής, Πιτσόκος, Αλμπάνης, Κισκαμπάνης, Μανουσαρίδης, Βέντζιος (46' Λαζαρίδης), Παντελιάδης, Παρμαξίδης (70' Προβατίδης), Λεπτοκαρίδης, Μανουσάκης, Πασιαλής (87' Πολιανίδης).